Завантажити програму вивчення німецької мови

 

Завантажити програму вивчення німецької мови

Німецька мова – одна з найпоширеніших в Європі. Це офіційна мова Німеччини, Австрії та Ліхтенштейну і одна з офіційних мов Бельгії, Люксембурга та Швейцарії. Сьогодні в багатьох школах німецька мова є частиною навчальної програми, або викладається у вигляді факультативних занять. Якщо ви плануєте робочу поїздку або подорож до країн, де говорять німецькою мовою, онлайн- школа іноземних мов  запрошує вас на курси німецької мови.

Завантажити програму вивчення німецької мови

Найкращі мобільні програми для вивчення німецької мови — задоволення та користь

Займатися у сучасних мобільних додатках дійсно зручно. Вони дозволяють у будь-який час, у будь-якому місці вивчати мову, не відриваючись від особистих справ. З їхньою допомогою час у пробці, на прогулянці в парку, на пробіжці можна проводити з реальною користю, підвищуючи свій рівень володіння німецькою. Чим більше часу ви приділяєте заняттям і практикуєтеся, тим швидше й легше зможете досягти поставленої мети. Для оптимального результату можна одночасно використовувати кілька додатків, спрямованих на тренування різних видів мовної діяльності. Це забезпечить необхідну зміну мозкової активності, що оптимізує вивчення.

Широкий вибір ресурсів та додатків для вивчення німецької дозволяє легко та швидко освоїти важкі теми. Самостійного навчання може бути достатньо для подорожей та проживання у Німеччині. Тим же, хто хоче вчитися або працювати закордоном, рекомендуємо пройти курси мов у центрі Oratorica.

Завантажити програму вивчення німецької мови

Google Play

Цей додаток найцікавіший, якщо ви хочете навчитися говорити в реальних ситуаціях. Незважаючи на створення імітованих ситуацій, це такі ситуації, як розмова в ресторанах, магазинах тощо. Щось дуже корисне, воно також дає вам рекомендації щодо того, як ви можете керувати розмовою. Звичайно, тут також є уроки та багато іншого.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top