Pobierz program do nauki języka angielskiego

Pobierz program do nauki języka angielskiego

Nie bój się mówić po angielsku. To możliwe!

Jak samemu nauczyć się angielskiego? Przede wszystkim mówiąc po angielsku – dużo i często. W tej sytuacji warto zadbać o kontakt z native speakerami. Tutaj rozmowa w języku angielskim będzie po prostu konieczna i zmusi nas do wysiłku. Regularne konwersacje sprzyjają swobodzie wypowiadania się i pozwolą nam na zyskanie naturalności w posługiwaniu się językiem angielskim oraz większej pewności siebie. Sama znajomość słówek i zasad gramatyki nie wystarcza. Aby swobodnie posługiwać się językiem musimy rozmawiać. Dla wielu osób kwestia konwersacji to sprawa niezwykle stresująca i budząca opór oraz lęk. Dlatego tak ważne jest, aby przełamać barierę mówienia po angielsku. Jeśli nie jesteśmy w stanie sami tego dokonać warto zastanowić się nad dobrym kursem językowym, ukierunkowanym na naukę mówienia po angielsku, zapewniającym godziny konwersacji z native speakerami i optymalne warunki do nauki.

Pobierz program do nauki języka angielskiego

Łatwo zapomnieć, jak niesamowite szczęście mamy, żyjąc w epoce aplikacji językowych. Zrewolucjonizowały one sposób, w jaki uczymy się języków! Po raz pierwszy w historii uczniowie mogą ćwiczyć umiejętność słuchania, pisania, czytania, a nawet mówienia i otrzymywać natychmiastową informację zwrotną — bez nauczyciela i z dowolnego miejsca na świecie.

(Prawdopodobnie) nie możesz uczyć się angielskiego całkowicie na telefonie, ale istnieje mnóstwo aplikacji (w tym darmowe!) na Androida i iOS, które mogą wzbogacić Twoje doświadczenie uczenia się i mogą pomóc w drodze do płynności. Ten przewodnik przedstawia ceny i funkcje piętnastu najlepszych aplikacji do nauki angielskiego i sugeruje, jak mogą pasować do Twojego planu nauki.

Pobierz program do nauki języka angielskiego

Google Play

Czy więc można samemu nauczyć się języka angielskiego?

Oczywiście, że tak. Konieczne jest tylko wyzbycie się strachu przed mówieniem oraz intensywna nauka słówek. Bez tego mówienie po angielsku nie będzie możliwe. Przy odrobinie motywacji i silnej woli nauka języka nie musi być taka trudna.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top